Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Skata i äppelträd, signerad Lars Jonsson, E.A, färglitografi, bladmått ca 50x69 cm

702250

2019-11-14