Lena A Linderholm grafik

Lena A Linderholm grafik
Lena A Linderholm grafik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, numrerad 1391/1750, bildmått ca 55x77 cm

Ej examinerad ur ram, lös från ramen

702251

2019-11-16