Graverat blad efter Baumgartner

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAVERAT BLAD. BAUMGARTNER, JOHANN WOLFGANG (EFTER). Aper de Sylva et singularis serus... (Pst. 79). Senare avdrag. Graverat blad, bibliskt motiv jakt, hundar, vildsvin, ca 545x720 mm. Ramad.

Skador och defekter, fläckar, tejp- och andra lagningar.

702261

2019-11-14