Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackerat, beslag i mässing, invändigt med hylla, höjd ca 71, 62x42 cm

Slitage

702269

2019-11-15