Karmstolar gripsholmsmodell ett par

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRIPSHOLMSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitmålat trä, klädda med senapsgult tyg, lösa sitt- och ryggdynor, sitthöjd ca 45 cm

Smärre stötskador på trät, fläckar och smärre slitage på kuddar,

702272

2019-11-14