Karmstolar gripsholmsmodell ett par
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRIPSHOLMSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitmålat trä, klädda med senapsgult tyg, lösa sitt- och ryggdynor, sitthöjd ca 45 cm
Smärre stötskador på trät, fläckar och smärre slitage på kuddar,
702272
2019-11-14