Madeleine Pyk Gamla stan samt pensel
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): (2 dlr) Färglitografi med vy över Gamla Stan, samt pensel dedikerad till Lasse Åberg, med signatur, litografin signerad och numrerad 33/295, bildyta ca 15,5x21,5, penselns längd ca 34 cm
Grafik ej examinerad ur ram,
702278
2019-11-16