Madeleine Pyk Gamla stan samt pensel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (2 dlr) Färglitografi med vy över Gamla Stan, samt pensel dedikerad till Lasse Åberg, med signatur, litografin signerad och numrerad 33/295, bildyta ca 15,5x21,5, penselns längd ca 34 cm

Grafik ej examinerad ur ram,

702278

2019-11-16