Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1800-tal, Frankrike, delvis förgylld brons, rakt konande skaft med bladornamentik på runt postament med tassfötter, höjd ca 27,5 cm
Skador/bucklor, en ljusstake lutar något
702289
2019-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här