Julkrubba

Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JULKRUBBA, 1900-talets första hälft, bestående av: stall, ca 34 st figurer, bl.a Jesusbarnet, Maria, Josef mfl, kamelens höjd ca 12, stallets höjd 42 cm

Skador förekommer, förvaringsask medföljer

702291

2019-11-14