Piedestal majolika

Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIEDESTAL, majolika, omkring 1900, stämplad i godset med bl.a. JWORY N1 LL, höjd ca 96 cm

Smärre slitage, smuts

702296

2019-11-16