Sängbord teak udda
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 2 dlr, alt. sidobord, 1900-talets mitt, teakfanér, olika utseenden, ena med tre lådor och runda knoppar, höjd ca 60, 60x32, andra med tre lådor samt svarta ben med mässingsavslut, höjd ca 55, 55x33 cm
Fanéravslag, repor, smärre fläckar
702307
2019-11-16