Cocktailshaker Bossi nysilver

Cocktailshaker Bossi nysilver
Cocktailshaker Bossi nysilver
Cocktailshaker Bossi nysilver
Cocktailshaker Bossi nysilver
Cocktailshaker Bossi nysilver
Cocktailshaker Bossi nysilver
Cocktailshaker Bossi nysilver
Cocktailshaker Bossi nysilver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SHAKER, nysilver, Italien, 1900-talets andra hälft, med dekor i form av cocktailschema, höjd ca 23 cm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Bruksslitage, mindre buckla vid mynning

702310

2019-12-15