Sängbord teak udda
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 2 dlr, alt. sidobord, 1900-talets mitt, teakfanér, olika utseenden, båda med mässingsbeslag, 3 lådor vardera, svart ben på båda, ena med höjd ca 63, 50x30, andra med höjd ca 61, 58x28 cm
Fanéravslag, repor, avslag, smärre fläckar
702311
2019-11-16