Matbord teak Örnen
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MATBORD, 1900-talets mitt, teak, etikettmärkt AB Möbelfabriken Örnen, Småland, med iläggsskiva, höjd ca 74, 126+58x85 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, ställvis blekt
702315
Päivämäärä:
2019-11-16