Beda Löberg oljemålning

Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BEDA LÖBERG (1895-1974): Landskap, signerad Beda Löberg, datering a tergo 1964, olja på pannå, ca 46x54 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

702333

2019-11-25