Eva Åström oljemålning

Eva Åström oljemålning
Eva Åström oljemålning
Eva Åström oljemålning
Eva Åström oljemålning
Eva Åström oljemålning
Eva Åström oljemålning
Eva Åström oljemålning
Eva Åström oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA LÖWSTÄDT-ÅSTRÖM (1865-1942): Blomsterstilleben, signerad Eva Åström, olja på duk, ca 65x53 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

702340

2019-11-25