Arthur J Meadows olja

Arthur J Meadows olja
Arthur J Meadows olja
Arthur J Meadows olja
Arthur J Meadows olja
Arthur J Meadows olja
Arthur J Meadows olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARTHUR J. MEADOWS (England 1843-1907): Kustmotiv med fiskebåtar, signerad och daterad Meadows 1867, olja på duk, 46x81 cm.

Dukskada strax under roddbåt

702343

2019-11-15