Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, teak, underliggande hyllplan, höjd ca 62, 78x48 cm
Zustandsbeschreibung
Skivan med ytskador
702348
2019-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner