Serveringsvagn teak

Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, teak, underliggande hyllplan, höjd ca 62, 78x48 cm

Zustandsbeschreibung

Skivan med ytskador

702348

2019-11-25