Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PEKKA WALLIANDER(f. 1948): motiv med landskap, sigerad samt daterad -77, olja på duk 137 x 120 cm
Smärre fläck
702356
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här