Oljemålning av Pekka Walliander

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PEKKA WALLIANDER(f. 1948): motiv med landskap, sigerad samt daterad -77, olja på duk 137 x 120 cm

Smärre fläck

702356

2019-11-16