Roland Svensson
Valmis
2019-11-15
702360
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 275/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm