Skrivbord 1900-tal
Vollendet
2019-11-16
702364
| Höchstes Gebot | 5 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början, vitmålad, beslag i mässing, två lådor i sargen, höjd 74, 99x52 cm
Nycklar saknas.