Blomsterstilleben 1800-tal
2019-11-15
702386
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, daterad 1844, Stilleben med pioner, monogramsignerad, på papper, bildmått 71 x 56 cm