Spegel 1800-talets slut
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut, nationalromantisk motiv på krön, pastellage, kolloner på sidorna, förgylld, mått ca 118x58 cm
Spegel senare utbytt, pastellagebortfall, smärre slitage på guldblad, smärre avslag på kanter
702390
2019-11-16