Spegel 1800-talets slut

Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, nationalromantisk motiv på krön, pastellage, kolloner på sidorna, förgylld, mått ca 118x58 cm

Spegel senare utbytt, pastellagebortfall, smärre slitage på guldblad, smärre avslag på kanter

702390

2019-11-16