Stop med lock i silver

Stop med lock i silver
Stop med lock i silver
Stop med lock i silver
Stop med lock i silver
Stop med lock i silver
Stop med lock i silver
Stop med lock i silver
Stop med lock i silver
Stop med lock i silver
Stop med lock i silver

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

STOP Porslin, lock i silver med dekor av kotte, infällt silverriksdal daterad 1728, höjd ca 16 cm

stop med sprickor, silverlock med otydliga stämplar

702392

2019-11-26