Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
STOP Porslin, lock i silver med dekor av kotte, infällt silverriksdal daterad 1728, höjd ca 16 cm
stop med sprickor, silverlock med otydliga stämplar
702392
2019-11-26