Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARIN MÅLNING (Ryssland 1900-tal): Atelier Dukamin, signerad Dukamin, danskflaggat fartyg, olja på duk, 61x98 cm
702403
2019-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här