Man Ray Cactus

Man Ray Cactus
Man Ray Cactus

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAN RAY (1890-1976): Cactus B (1969), signerad och numrerad 63/99, färgetsning, ca 60.5 x 45.5 cm

Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11

Fläck i underkant

702409

2019-11-30