Salongbord 1800-tal
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fällbar skiva, dekormåleri med blomster, centralben med 3-delad fot, diameter ca 49, höjd ca 63 cm
Slitage, smärre retuscher, låssprint saknas/kompletterad med äldre spik
702413
2019-11-15