Salongbord 1800-tal

Salongbord 1800-tal
Salongbord 1800-tal
Salongbord 1800-tal
Salongbord 1800-tal
Salongbord 1800-tal
Salongbord 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fällbar skiva, dekormåleri med blomster, centralben med 3-delad fot, diameter ca 49, höjd ca 63 cm

Slitage, smärre retuscher, låssprint saknas/kompletterad med äldre spik

702413

2019-11-15