Porträtt 1700-tal

Porträtt 1700-tal
Porträtt 1700-tal
Porträtt 1700-tal
Porträtt 1700-tal

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-talets andra hälft, Rysk skola, porträtt, olja på duk, ca 65x55 cm

Färgbortfall, krackelyrer, dubblerad, retuscheringar

702416

2019-11-15