Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanerad med valnöt, beslag i mässing, höjd ca 79, 110x60 cm

Omfattande renoveringar och kompletteringar, nyckel saknas

702417

2019-11-16