Klubbat för:
4 000 EUR
Utropspris
5 000 EUR
FRITZ JAKOBSSON (1940) Stilleben med körsbär, signerad samt daterad -81, olja på duk, 82x120 cm
702444
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här