Fritz Jakobsson oljemålning

Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 EUR

Utropspris

5 000 EUR

FRITZ JAKOBSSON (1940) Stilleben med körsbär, signerad samt daterad -81, olja på duk, 82x120 cm

702444

2019-12-04