Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF FRANK, väggarmaturer, 1 par, mässing, 1940/50-tal, för Svenskt Tenn, två ljuspunkter, höjd ca 17, 36x21 cm
SAV garanterar ej funktionen, slitage, stänk från målarfärg
702445
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här