Josef Frank Svenskt Tenn väggarmaturer

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, väggarmaturer, 1 par, mässing, 1940/50-tal, för Svenskt Tenn, två ljuspunkter, höjd ca 17, 36x21 cm

SAV garanterar ej funktionen, slitage, stänk från målarfärg

702445

2019-11-16