Ko och hästar 1900-talets början

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KO, HÄSTAR, 1900-talets början, skinnklädd ko med ljudmekanism, häst i skulpterat och bemålat trä resp. Schoenhut Humpty Dumpty häst i trä med ledade ben, höjd 16-25 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, skador delar saknas

702448

2019-11-24