Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, mahogny, 1900-talets första hälft, stämplad med S.A Kjellgren, höjd ca 79 cm, utfällt ca 85,5x88 cm

Bruksslitage, repor, märken

702451

2019-11-17