Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
BERNT TÖRNER, stengods, kanna, signerad BT och daterad -80, lock samt pip med dekor av fantasidjur, höjd (exklusive stående trähänkel) 26 cm.
Mindre slitage
702453
2019-11-22