Bernt Törner

Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner
Bernt Törner

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BERNT TÖRNER, stengods, kanna, signerad BT och daterad -80, lock samt pip med dekor av fantasidjur, höjd (exklusive stående trähänkel) 26 cm.

Mindre slitage

702453

2019-11-22