Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER ett par, Dux, modell "Kavaljer" av Kenneth Bergenblad, 1970-tal, stomme i svärtat trä med brunröda plyschdynor, sitthöjd ca 40 cm.
Smärre stötskador
702455
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här