Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
PARTI PORSLIN, 5 delar, Kina, 1700/1800/1900-tal, 4 tallrikar, skål samt väggvas, längd 12,5- 23 cm.
Bruksslitage, nagg, väggvasen med lagningar, två tallrikar med sprickor,
702457
2019-11-22