Philip von Schantz, litografi

Philip von Schantz, litografi
Philip von Schantz, litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med potatis, signerad v Schantz, numr 111/125, litografi, bildmått 19x32 cm

702462

2019-11-16