Tekanna och ljusstakar Kina cloisonné

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNA, LJUSSTAKAR, 3 dlr., cloisonné, Kina, 1900-tal, höjd ca 9-13 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador

702463

2019-11-24