VJETESLAV KLIUCHNIKOV

VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Klubbat för:

3 800 SEK

2 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Domherre, signerad Kliuchnikov, a tergo daterad 2008, olja på duk, ca 50x61 cm

702493

2019-11-16