Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DRAGSPEL, (2) Wilhelm Lanka samt Little Lord, Fabrik Marke, 1800-tal, längd 25- 38 cm
Slitage
702510
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här