Bordslampa funkis

Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal, sannolikt Electroskandia, stomme i vit krymplack, höjd 32 cm

Bruksslitage, repor, märken, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

702511

2019-11-17