Clown och djur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGUR, DJUR, 7 st, varierande åldrar, bl.a Steiff och Schuco, bestående av handdocka, nallebjörn, 3 st hundar samt clown, längd ca 8-22 cm
PROVENIENS: Stopalo
En av hundarna har ett utdragbart måttband i munnen, varierande skick, skador förekommer
702523
2019-11-24