Clown och djur

Clown och djur
Clown och djur
Clown och djur
Clown och djur
Clown och djur
Clown och djur
Clown och djur
Clown och djur
Clown och djur
Clown och djur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGUR, DJUR, 7 st, varierande åldrar, bl.a Steiff och Schuco, bestående av handdocka, nallebjörn, 3 st hundar samt clown, längd ca 8-22 cm
PROVENIENS: Stopalo

En av hundarna har ett utdragbart måttband i munnen, varierande skick, skador förekommer

702523

2019-11-24