Pilkoger Kina 1800-tal
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KOGER, sekelskiftet 1800/1900, Kina, läder, klätt i brun sammet, applikationer i svart läder med dekor av kulört textil och mässing, ca 62x34 cm
Åldersslitage, något deformerad, mindre spår av skadedjursangrepp
702538
2019-11-17