Steiff björn

Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STEIFF BJÖRN på hjul, 1900-talets början, tygklädd (avskavd plysch), svarta knappögon, rörligt huvud, höjd ca 22 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lagningar, saknar märkning, slitage, plyschen sliten, bär spår av plysch undertill , defekt brummekanism

702539

2019-11-24