Steiff björn
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STEIFF BJÖRN på hjul, 1900-talets början, tygklädd (avskavd plysch), svarta knappögon, rörligt huvud, höjd ca 22 cm
PROVENIENS: Stopalo
Lagningar, saknar märkning, slitage, plyschen sliten, bär spår av plysch undertill , defekt brummekanism
702539
2019-11-24