Olof Walfrid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): fjordlandskap, olja på duk, signerad och daterad 1918, 89 x 73 cm.

Mindre dukskada.

702545

2019-11-22