Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): fjordlandskap, olja på duk, signerad och daterad 1918, 89 x 73 cm.
Mindre dukskada.
702545
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här