Tennisspelare
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
TENNISSPELARE, SKULPTUR, (1900-tal), patinerad metall, total höjd inkl sockel ca 28 cm
Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction
Patineringen med smärre slitage, attributet (racketen) ngt stukad
702566
2019-12-15