Tennisspelare

Tennisspelare
Tennisspelare
Tennisspelare
Tennisspelare
Tennisspelare
Tennisspelare

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

TENNISSPELARE, SKULPTUR, (1900-tal), patinerad metall, total höjd inkl sockel ca 28 cm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Patineringen med smärre slitage, attributet (racketen) ngt stukad

702566

2019-12-15