Soffbord 1950/60-tal i teak
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1950/60-tal, fanérat i teak, fotavslutningar i mässing, med utdragbar skiva i mitten av bordet, höjd ca 57, 125x 52 cm (i utfällt läge ca 165x54 cm)
Bruksslitage, märken, repor
702589
2019-11-17