Soffbord 1950/60-tal i teak

Soffbord 1950/60-tal i teak
Soffbord 1950/60-tal i teak
Soffbord 1950/60-tal i teak
Soffbord 1950/60-tal i teak
Soffbord 1950/60-tal i teak
Soffbord 1950/60-tal i teak
Soffbord 1950/60-tal i teak
Soffbord 1950/60-tal i teak
Soffbord 1950/60-tal i teak
Soffbord 1950/60-tal i teak

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1950/60-tal, fanérat i teak, fotavslutningar i mässing, med utdragbar skiva i mitten av bordet, höjd ca 57, 125x 52 cm (i utfällt läge ca 165x54 cm)

Bruksslitage, märken, repor

702589

2019-11-17